Kako smo proveli godinu u klubu?

Bez obzira što nam je epidemiološka situacija uskratila prilike za mnoga druženja, naši članovi bili su uzorni i značajno su pridonijeli radu kluba u 2020. godini. 

Iako smo jako mlad klub možemo se pohvaliti sa čak četri legla odnosno ukupno 17 štenaca, upisanih u rodovnu knjigu Hrvatskog Kinološkog saveza,  kako slijedi:

09.01. 2020. LANDUST

01.03.2020. FROM LILO’S HEART

13.08.2020. ELECTRIC BULL’S

11.11.2020. ELECTRIC BULL’S

Spomenuta legla naših članova uzgojena su po svim pravilima Hrvatskog Kinološkog Saveza te dodatnim moralnim i etičkim načelima u skladu sa specifičnostima pasmine. Svi štenci iz navedenih legala uspješno su prošli BAER test prije odlaska u nove domove, velike čestitke uzgajivačima! 

Na Uzgojnom Pregledu i Testu Socijalizacije, koji se održao 13.6.2020. u Zadru, dvije bulterijerke naših članova uspješno su položile test socijalizacije i uz odličnu ocjenu dobile uzgojnu dozvolu. Naši članovi odgovorni su vlasnici i znaju važnost ovog testa za terijere tipa bull.

28.6.2020. družili smo se na izložbi CAC Varaždin gdje su naši članovi izlagali svoje bulterijere. Čestitke pobjednicima!