1. SPECIAL CLUB SHOW for BTs and MBTs SLOVENIJA

Prva specijalka Društva Bull Terrier Slovenija održana je 06.04.2024. u Ljubljani. Članovi našeg kluba okupili su se na ovom fenomenalnom eventu za pasminu kao posjetitelji i natjecatelji koji rado žele čuti mišljenje dugogodišnjeg uzgajivača i specijalista za pasminu g. Stevea Walkera (UK), kao podrška organizatorima te s ciljem druženja na prvom okupljanju Bull Terrier Kluba Hrvatska ove godine.

Unborn Serial Thrilla Vera Wang prva u razredu minor puppy ženke, minor puppy winner, minor puppy best in show

Creme de la Creme From Lilo’s Heart treća u junior razredu

Electric Bull’s Gangsta Gigi prva u razredu šampionki  te klupska pobjednica.

Ariana First Queen Mithgard prva u razredu veterana, veteran club winner, veteran best in show

Pridružili su nam se i Aurora i Batman

Čestitke svima na postignutim rezultatima! BTK podržava evente koji pozitivno utječu na boljitak pasmine, a ovo je svakako jedan od njih. Čestitke Društvu Bull Terrier Slovenija na uspješno organiziranoj prvoj specijalki za Bulterijere i Minijaturne bulterijere. Ovakvi događaji uvijek će biti prilika za nezaboravno druženje, hvala svima koji su došli i uljepšali nam dan.